لحظات نابِ ناب

خاطرات و اندیشه های گاه گاهم

خب بازم سلام

 

از حرفای احساساتی که کمی خارج بشم باید بگم بیشترین فعالیت من در نت اختصاص داره به انجمن سایبرخان که اونجا با اجازه شما مدیر کل هستم و طبیعتا کلی کار برای انجام دادن دارم .

انجمن سایبرخان یه انجمن دوستانه است که بر پایه تبادل اطلاعات و دانستی ها فعالیت می کنه . اعضا هم می تونن به عنوان مصرف کننده از محیط انجمن استفاده کنن و هم می تونن با فعالیت کردن به دیگران خدمت کنن.

در کنار انجمن ما یه محیط دیگه رو آماده کردیم یا عنوان سایبر سوشیال . این محیط که در واقع یه جامعه مجازی یا به عبارتی شبکه اجتماعی هست به کاربران انجمن و حتی کاربران سایر انجمنها و کاربران آزاد این امکان رو می ده که در فضایی امن و آرام بتونن از امکانات استفاده کنن و توانایی اداره وبلاگ و گروه و گفتگو و درج عکس و فیلم و پیوند داشته باشند .

البته از اونجایی که هم انجمن و هم جامعه مجازی در راستای خدمت به همه اقشار و گروه های سنی طراحی شده . باید تلاش کنیم محیطی امن و شاد رو بوجود بیاریم همچنین تمام تلاشمون رو می کنیم که از مطالب مفید استفاده کنیم . و از درج هر گونه مطلب یا فیلم و عکس خلاف اخلاق عمومی جلوگیری کنیم .

از همین جا از هر کسی که علاقه داره توی این کار سهیم بشه دعوت می کنم که به جمع سایبر خان بپیونده و شادی و اگاهی رو به اهالی نت تقدیم کنه .

نوشته شده در پنجشنبه ٧ شهریور ۱۳٩٢ساعت ۸:۳٧ ‎ق.ظ توسط زهرا نظرات () |

Design By : Mihantheme