معرفی انجمن و جامعه مجازی سایبر خان

خب بازم سلام

 

از حرفای احساساتی که کمی خارج بشم باید بگم بیشترین فعالیت من در نت اختصاص داره به انجمن سایبرخان که اونجا با اجازه شما مدیر کل هستم و طبیعتا کلی کار برای انجام دادن دارم .

انجمن سایبرخان یه انجمن دوستانه است که بر پایه تبادل اطلاعات و دانستی ها فعالیت می کنه . اعضا هم می تونن به عنوان مصرف کننده از محیط انجمن استفاده کنن و هم می تونن با فعالیت کردن به دیگران خدمت کنن.

در کنار انجمن ما یه محیط دیگه رو آماده کردیم یا عنوان سایبر سوشیال . این محیط که در واقع یه جامعه مجازی یا به عبارتی شبکه اجتماعی هست به کاربران انجمن و حتی کاربران سایر انجمنها و کاربران آزاد این امکان رو می ده که در فضایی امن و آرام بتونن از امکانات استفاده کنن و توانایی اداره وبلاگ و گروه و گفتگو و درج عکس و فیلم و پیوند داشته باشند .

البته از اونجایی که هم انجمن و هم جامعه مجازی در راستای خدمت به همه اقشار و گروه های سنی طراحی شده . باید تلاش کنیم محیطی امن و شاد رو بوجود بیاریم همچنین تمام تلاشمون رو می کنیم که از مطالب مفید استفاده کنیم . و از درج هر گونه مطلب یا فیلم و عکس خلاف اخلاق عمومی جلوگیری کنیم .

از همین جا از هر کسی که علاقه داره توی این کار سهیم بشه دعوت می کنم که به جمع سایبر خان بپیونده و شادی و اگاهی رو به اهالی نت تقدیم کنه .

/ 8 نظر / 32 بازدید
ابوالفضل د

در شبکه ی اجتماعی هم نتونستم عضو بشم ، شاید باز هم به خاطر عدم قبول شدن تصویر امنیتی باشه !

ابوالفضل د

تو سایبر سوشیال برای من دیگه اصلاً تصویر امنیتی نمیاد !

behrang

اگه مَردی ... ؟!! مَرد بمون ... اگه نیستی ... نامَردی نکن ... !! اگه تنهایی ... ؟!! تنها بمون ... اگه نیستی ... تنهاش نذار ... !! اگه نجیبی ... ؟!! نجابت کُن ... اگه نیستی ... هرزگی نکن ... !! اگه عاشقی ... ؟!! ... عاشق بمون ... اگه نیستی ... حُرمتِ عشقو نَشکَن

دنیال

سلام خوشحالم که بدیده منت گرفتین نوشته هامو ممنونم ازتون و از دعوتتون چشم حتما میام تو جمعتون [چشمک]

شکروی

Hello It was used You wish for the ending of Elevated God Be مرحبا انه كان يستخدم كنت ترغب في إنهاء الله مرتفعة أن تكون سلام بسیار مورد استفاده قرار گرفت برای شما از خداوند تبارک و تعالی عاقبت بخیری آرزومندم موفق باشید شکروی سرفراز باد ایران http://salamshokravi.persianblog.ir

پروژه

انجام انواع پروژه و تحقیقات آماری و انجام تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد. 09121065683

saeed

سلام خسته نبلشید..بنده با کمک دوستانم دوتا وب ازشی زدیم ..میخاستیم ببینیم شما دوست عزیز میتونید مارو تو پیونهاتون قرار بدید..ما هم وب شما رو لینک خواهیم کرد...ممنون از این که ما را در اشاعه فرهنگ اسلامی یاری میفر مایید http://dastanquran.blogfa.com/ http://dadaa.blogfa.com/